نمایش 1–8 از 13 نتیجه

نمایش 9 24 36

کمربند طبی سخت نئوپرن

998,000 تومان
کمربندهای طبی انواع مختلفی دارند، که نوع سخت آن بعد از عمل جراحی، توسط پزشک برای فرد بیمار تجویز می

کمربند پد دار صادراتی

698,000 تومان
کمربند پد دار صادراتی یکی از محصولات دسته ی کمربند طبی می باشد. بیشتر افراد از هر چنسیت و هر

کمربند کار

498,000 تومان
کمربند کار یکی از محصولات دسته بندی کمربند طبی می باشد فشار وارده بر کمر هنگام انجام فعالیت های سنگین،

کمربند طبی سخت صادراتی FREE

698,000 تومان
کمربند طبی سخت ستون فقرات را ثابت نگه داشته و دامنه حرکتی آن را محدود می سازد. علاوه بر این

کمربند طبی سایبرتک

748,000 تومان
کمربند سایبرتک یکی از محصولات دسته بندی کمربند طبی می باشد. کمربند طبی از پراستفاده ترین محصولات ارتوپدی به حساب

کمربند طبی سخت Free

598,000 تومان
این محصول یکی از محصولات دسته بندی کمربند طبی می باشد. کمربندهای طبی سخت به دلیل ساختار محکم، بهترین و

کمربند طبی نرم صادراتی FREE

693,000 تومان
کمربند طبی نرم با محافظت و نگهداری از کمر، شرایط آزادی بیشتری را برای فرد مهیا می سازد. این محصول

قیمت و خرید کمربند طبی

کمر درد یکی از شایع ترین دردهایی است که افراد زیادی را در سراسر دنیا درگیر ساخته است و عوامل متعددی سبب این درد میشوند که با استفاده از کمر بند طبی میتوان برای درمان کمر درد و هم چنین پیشگیری از آسیب استفاده نمود. عواملی هم چون بالا رفتن سن، آرتروز، دیسک کمر، کشیدگی عضلات، کمر درد ناشی از بارداری، وارد شدن فشار بیش از حد به کمر، و …سبب ایجاد کمر درد در افراد میشوند.

کمر بند طبی برای افرادی که از کمرد درد رنج می‌برند، بسیار مفید است. با کمک کمربند طبی، کمردرد بلافاصله و به طور شگفت‌انگیزی بدون استفاده از دارو تسکین می‌یابد. از سوی دیگر، بسیاری از متخصصان طب فیزیکی و ارتوپد بر این عقیده‌اند که استفاده نامناسب از کمربند طبی، حتی می‌تواند مشکل را بدتر کند.
پارگی دیسک کمر که به عنوان فتق دیسک یا بیرون‌زدگی دیسک نیز شناخته می‌شود، یکی از مشکلات ستون فقرات است که می‌تواند در هر نقطه از آن رخ دهد، اما اغلب در قسمت پایین کمر ظاهر می‌شود. درمان‌های موثر زیادی برای این بیماری وجود دارد که در این میان استفاده از کمربند طبی بهترین درمان و مکمل سایر روش‌های درمانی است. برآمدگی دیسک، معمولاً در نتیجه افزایش سن است. ممکن است هیچ حرکت آسیب‌زایی انجام نداده باشید و روند تخریب دیسک، با افزایش سن شروع شده باشد. در نتیجه این فرآیند، مایع نخاعی بین مهره‌ها کاهش می‌یابد و انعطاف‌پذیری دیسک و ستون فقرات را نسبت به قبل کاهش می‌دهد و در نتیجه باعث ایجاد کمردرد، علی الخصوص، در قسمت پایین کمر می‌شود.
درمان‌های خاصی برای فتق دیسک وجود دارد که متخصص درد، در این رابطه به شما کمک خواهد کرد. پارگی دیسک، یک بیماری پیچیده نیست و ممکن است نیازی به جراحی نداشته باشد. شما فقط باید بهترین کمربند طبی را استفاده کنید تا درد کمرتان را کاهش دهد و روند بهبودی شما را تسریع کند. با این حال، ما به شما توصیه می‌کنیم، برای درمان مناسب و کامل به پزشک مراجعه کنید و مطمئن باشید که برای درمان به کمربند طبی نیاز خواهید داشت. علت این توصیه این است که، در برخی موارد، برآمدگی دیسک می‌تواند آنقدر شدید باشد که نیاز به جراحی داشته باشد. به خصوص، برای بیمارانی که مشکلات مربوط به راه رفتن و ضعف عضلانی و بی‌اختیاری ادرار دارند.

کمربند طبی چیست؟

کمربند طبی، وسیله‌ای است که فرد می‌تواند از آن برای حمایت از عضلات و ستون فقرات قسمت پایین کمر خود استفاده کند. برخی از افراد بر این باورند که این بریس می‌تواند به کاهش کمردرد، جلوگیری از صدمات، تسریع روند بهبودی و بهبود وضعیت مناسب بدن و حمایت از ستون فقرات کمک کند.

کمربند طبی، معمولاً دارای نوارهای الاستیک و پلاستیک فشرده یا فلزات سخت یا ترکیبی از هر دو است. این کمربندها در طرح‌های سفارشی یا از پیش ساخته شده در دسترس هستند.

تاثیر کمربند طبی

  • کاهش گرفتگی عضلات و کمردرد
  • بهبود موقعیت بدن برای توازن توزیع وزن در ستون فقرات
  • ایجاد محیط مناسب برای درمان ساختارهای ستون فقرات
  • افزایش بهره وری در طول فعالیت روزانه

کاربردهای کمربند طبی

از دیگر کاربردهای کمر بند طبی، کاهش فشار بر روی کمر در زمان بلند کردن و جا به‌ جا کردن اشیا است. بعد از عمل جراحی با تجویز پزشک کمر بند طبی نقش حمایت کننده و تقویت کننده کمر را در حالت ایستاده و نشسته ایفا میکند و حرکت کمر را محدود می‌سازد. هم چنین میتواند به بهبود آسیب دیدگی کمک فراوان بکند. نمونه ای از کمر بندهای طبی وجود دارد که بلافاصله بعد از عمل جراحی برای ثابت نگه داشتن و تعادل ستون فقرات استفاده می شوند و حرکت کمر را محدود میکنند، هم چنین در بازار نمونه هایی از کمر بند های طبی وجود دارد که برای پیشگیری از فشار بیش از حد به کمر طراحی شده اند و افرادی که حرکات تکراری را انجام می دهند و به کمر فشار می آورند، میتوانند از این نوع کمر بند های طبی برای فعالیت روزانه و مستمر خود استفاده نمایند. کمر بندهای طبی انواع مختلفی دارند: از جمله: سخت و انعطاف ناپذیر، نیمه سخت، نرم و انعطاف پذیر.

بهترین مدل کمربند طبی

انتخاب نوع کمر بند طبی حتما باید تحت نظر و تجویز پزشک انجام شود. در کل قیمت محصولات طبی از جمله: شکم بند طبی، زانو بند طبی یا کمر بند طبی و …به نوع و جنس، کیفیت و قابلیت های آنها بستگی دارد.