نمایش 1–8 از 12 نتیجه

نمایش 9 24 36

گردن بند نیمه سخت جدید

328,000 تومان
گردن بند طبی نیمه سخت، برای کاهش دردهای عضلانی و ثبات تقریبی در ناحیه گردن مورد استفاده قرار می گیرد

گردن بند طبی سخت صادراتی

358,000 تومان
گردن بند طبی سخت صادراتی تن یار از محصولات گروه گردنبند طبی بوده که با ایجاد محدودیت در حرکت گردن

قیمت و خرید گردن بند طبی

عضلات گردن نقش بسیار مهمی را در بالا نگه داشتن سر ایفا می کنند و با حمایت کردن و نگه داشتن گردن در وضعیت طبیعی، به خوبی به وظایف خود عمل میکنند. اگر در اثر آسیب ورزشی یا تصادف با وسایل نقلیه موتوری یا دیگر حوادث به گردن آسیبی وارد شود، استفاده از گردن بند طبی بسیار ضروری می شود که معمولا توسط پزشک برای بیمار تجویز میگردد.

گردن بند طبی، برای حمایت از گردن و بهبود درد استفاده می‌شود. این محصول، علاوه بر کاهش درد گردن، آن را گرم نگه می‌دارد. گردنبند طبی، گردن را در موقعیت و حالت درست حفظ می‌کند و آن را ثابت نگه می‌دارد. در واقع از گردنبند طبی با محدود کردن حرکات گردن برای درمان دیسک گردن، رگ به رگ شدن، کاهش تورم، آرتروز گردن و… نیز استفاده می‌شود. قیمت گردنبند طبی، به مواد به کار رفته در محصول، سازنده محصول، درجه کیفی مواد اولیه، صادراتی بودن، تولید خارج یا داخل، مدل، میزان حفاظت و… بستگی دارد. گردنبند طبی مناسب، قابل شستشو، قابل تنظیم، و دارای روکش نرم است که از فوم مقاوم تولید شده است.

گردنبند طبی چیست؟

گردنبند طبی، در واقع نوعی بریس است که برای محافظت از گردن بعد از صدمات استفاده می‌شود. معمولاً انواع مختلف گردنبند طبی، با توجه به میزان آسیب‌دیدگی گردن فرد تجویز می‌شود. گردنبند طبی، معمولاً توسط بیمارانی که تحت عمل جراحی ستون فقرات گردن قرار گرفته‌اند، برای ثابت نگه داشتن گردن، استفاده می‌شود. همچنین این محصول، برای درمان گردن درد ناشی از آسیب حاد یا دردهای مزمن استفاده می‌گردد. هدف اصلی گردن بند طبی، جلوگیری یا به حداقل رساندن حرکت در ستون فقرات گردنی است. گردنبند طبی، همچنین سر را در یک موقعیت مناسب نگه می‌دارد و از قوس طبیعی گردن حمایت می‌کند.

کاربردهای گردن بند طبی

از دیگر کاربرد های گردن بند طبی، استفاده در دوران نقاهت پس از عمل جراحی و بهبودی پس از آسیب دیدگی است و برای گردن درد های حاد و یا مزمن نیز مورد استفاده قرار میگیرد.
زمانی که گردن دچار رگ به رگ می شود میتوان با استفاده از گردن بند طبی آن را درمان و درد را تسکین داد و یا برای اصلاح ناهنجاری که در قسمت ستون فقرات گردن وجود دارد، یکی از گزینه های بسیار موثر استفاده از گردن بند طبی است که نقش درمان‌ کننده و کاهش دهنده درد را به عهده دارد و مانند دیگر محصولات طبی (زانو بند طبی، شکم بند طبی و..) انواع مختلفی دارد از جمله: گردن بند طبی نوع نرم و سخت و محکم که بهتر است نوع گردن بند طبی با توجه به شرایط فرد و تحت نظر پزشک انتخاب گردد.