در حال نمایش 8 نتیجه

نمایش 9 24 36

اسپیلنت هالوکس والگوس اپلون

308,000 تومان824,000 تومان
  • سندروم هالوکس والگوس
  • قابلیت ایجاد فشار بر روی مفصل شست

پد لاانگشتی سیلیکونی بانیون

208,000 تومان
قوز پا یا هالوکس والگوس اصطلاحا به انحراف انگشت شست پا به سمت داخل گفته می شود. این سندروم باعث

اسپیلنت هالوکس والگوس الاستیک

188,000 تومان376,000 تومان
اسپیلنت هالوکس والگوس الاستیک تن یار از محصولات گروه پد انحراف شست پا می باشد که برای درمان سندروم هالوکس

پد فاصله دهنده چندانگشتی سیلیکونی

218,000 تومان
پد فاصله دهنده چندانگشتی سیلیکونی تن یار یکی از محصولات گروه پد لا انگشتی می باشد که برای بهبود مواردی

قیمت و خرید پد لا انگشتی

انحراف شست پا، یکی از ناهنجاری‌های انگشت شست پا می‌باشد که علل مختلفی دارد. این ناهنجاری وقتی پدید می‌آید که شست پا به سمت داخل منحرف می‌شود و ظاهر طبیعی خود را از دست می‌دهد. این ناهنجاری علاوه بر ظاهر نا زیبا، مشکلات دیگری را نیز برای فرد به همراه دارد.

با پیشرفت این انحراف، علاوه بر ایجاد درد شدید، دامنه طبیعی حرکتی انگشتان پا محدود می‌شود. کف پای صاف، ژنتیک و وراثت، استفاده طولانی مدت از کفش‌های نامناسب به خصوص در بانوان، بیماری‌های استخوانی مانند آرتروز و رماتیسم مفصلی و… از علل به وجود آمدن این انحراف هستند. انحراف شست پا، با نام علمی هالوکس والگوس، نوعی ناهنجاری است که به درمان و رسیدگی زودهنگام برای جلوگیری از پیشرفت نیاز دارد.

این ناهنجاری، در خانم‌ها شایع‌تر است و با بالا رفتن سن و با گذشت زمان شدیدتر می‌شود. پد لا انگشتی پا، توسط متخصصین ارتوپد برای بهبود و اصلاح انحراف شست پا یا به اصطلاح قوز شست تجویز و توصیه می‌شود. معمولاً، پزشکان علاوه بر تجویز پد لا انگشتی پا، رعایت موارد دیگر مانند عدم پوشیدن کفش‌های پاشنه بلند برای خانم‌ها و استفاده از کفش‌های طبی یا پنجه پهن را نیز توصیه می‌کنند. قیمت پد لا انگشتی به عوامل مختلفی بستگی دارد. پدهای لا انگشتی از جنس‌های متنوعی تهیه می‌شوند که هر کدام برای میزان مشخصی از انحراف طراحی شده‌اند.

پد لا انگشتی شست پا چیست؟

پد لا انگشتی پا یا پد انحراف شست، نوعی پد ارتوپدی است که فاصله انگشت شست با سایر انگشت‌ها را به حالت طبیعی خود بر می‌گرداند. در واقع این پد، با ایجاد فاصله، انحراف و قوز شست را اصلاح می‌کند. پد هالوکس والگوس در سایزها و مدل‌های مختلفی طراحی شده است. پزشکان، این پد را با توجه به میزان پیشرفت قوز شست پا، تجویز می‌کنند. البته در موارد پیشرفته قوز پا، پزشکان انجام عمل جراحی را برای درمان این ناهنجاری توصیه می‌کنند. برخی از افراد در سنین پایین دچار انحراف شست می‌شوند که استفاده از پد لا انگشتی برای جلوگیری از پیشرفت این ناهنجاری بسیار توصیه می‌شود.

کاربرد پد لا انگشتی شست پا

در مراحل اولیه، استفاده از پد لا انگشتی شست پا از پیشرفت انحراف شست جلوگیری می‌کند. در مراحل پیشرفته‌تر که با درد همراه است، پزشکان برای کاهش درد استفاده از این پد را توصیه می‌کنند. همچنین در صورت انجام عمل جراحی، استفاده از این محصول برای جلوگیری از عود مجدد توصیه می‌شود. برخی از افرادی که زمینه ژنتیکی این ناهنجاری را دارند، می‌توانند برای پیشگیری از بروز انحراف شست از این محصول استفاده کنند.