در حال نمایش 4 نتیجه

نمایش 9 24 36

جوراب واریس طرح سوئیسی

648,000 تومان
این محصول یکی از محصولات دسته بندی جوراب واریس می باشد. جوراب واریس طرح سوئیسی یکی از بهترین و با

جوراب واریس جدید

348,000 تومان
  • واریس - تسهیل گردش خون
  • پوشش بعد از جراحی

جوراب واریس FREE

348,000 تومان
جوراب واریس FREE تن یار از جمله محصولات گروه جوراب واریس می باشد که در موارد متوسط تا شدید واریس

جوراب ضد آمبولی

648,000 تومان
  • استفاده پس از انواع جراحی
  • پیشگیری از آمبولی (لخته شدن خون در رگ و ایست قلبی)

قیمت و خرید جوراب واریس

واریس، نوعی عارضه است که در سیاهرگ‌های پا ایجاد می‌شود. این بیماری به دلایل مختلفی مانند ایستادن زیاد ایجاد می‌شود. در طول سیاهرگ‌های پا، درچه‌هایی با نام درچه‌های لانه کبوتری وجود دارند که خون را به سمت قلب پمپ می‌کنند. در صورت تغییر شکل این دریچه‌ها و عدم جریان یافتن خون، سیاهرگ‌ها متورم و کبود می‌شوند.

این عارضه و آسیب، مشکلات فراوانی را برای فرد مبتلا این بیماری ایجاد می‌کند. ظاهر نا زیبا، درد، تورم، ترومبوز، سوزش، زخم و خارش از مشکلاتی هستند که توسط واریس ایجاد می‌شوند و در موارد شدید و نادر، واریس و لخته شدن خون منجر به آمبولی ریوی که تهدید کننده حیات است، می‌شود.
جوراب واریس، وسیله‌ای است که به بهبود و پیشگیری از تشدید واریس یا افزایش گردش خون کمک می‌کند. آن‌ها با ایجاد فشار در قسمت قوزک پا، جریان خون را از سمت پایین به سمت بالا افزایش می‌دهد. با این عمل، خون به سمت قلب جریان می‌باید و خون دارای اکسیژن به سمت پا حرکت می‌کند. جوراب واریس در انواع مختلفی طراحی شده است. تفاوت آن‌ها در میزان فشار و اندازه آن‌هاست و قیمت آن نیز به همین موارد بستگی دارد.

جوراب واریس چیست؟

جوراب واریس، همانطور که از نامش پیداست، نوعی کش است که برای بیماری واریس استفاده می‌شود. این جوراب به افراد مبتلا به واریس کمک می‌کند تا راحت‌تر راه بروند. با افزایش فشار در قسمت پایین پا، سرعت و میزان گردش خون افزایش می‌یابد. همچنین جوراب واریس عوارض ناشی از این بیماری را کاهش می‌دهد. این جوراب به دو صورت پنجه باز و پنجه بسته طراحی شده است. در مدل پنجه باز، این جوراب از ناحیه مچ تا بالای کشاله ران را می‌تواند پوشش دهد. البته اندازه جوراب‌های واریس و میزان کوتاهی و بلندی آن‌ها با یکدیگر متفاوت است. جوراب واریس نمی‌تواند بیماری واریس را درمان کند، اما می‌تواند علائم و عوارض را تا حد زیادی کاهش دهد و از پیشرفت بیماری و ایجاد لخته در پا جلوگیری کند.

مزایای جوراب واریس

پوشیدن جوراب واریس می‌تواند درد و خستگی پاها را در افراد مبتلا به این عارضه کاهش دهد. جوراب واریس از ایجاد زخم، تشکیل لخته و خونریزی جلوگیری می‌کند و التهاب رگ‌ها را کاهش می‌دهد.