سبد خرید

شرایط و روش‌های پرداخت

به 3 روش می توانید مبلغ سفارش خود را در سایت کالاپزشکی پرداخت نمایید:

  1. پرداخت کارت به کارت: در این روش مبلغ سفارش خود را به شماره کارت 6037997502474084 بنام امیررضا نمازی واریز و رسید انتقال وجه را به شماره واتس اپ (09022946180) ارسال کنید.
  2. پرداخت درب منزل: در این روش مبلغی را به عنوان پیش پرداخت به شماره کارت 6037997502474084 بنام امیررضا نمازی واریز و رسید انتقال وجه را به شماره واتس اپ (09022946180) ارسال کنید. مابقی مبلغ سفارش را درب منزل بعد از تحویل سفارش ، به مأمور پست پرداخت کنید. این روش 3 روز بیشتر از پست پیشتاز طول می‌کشد و برای عزیزانی که عجله دارند مناسب نیست.
  3. پرداخت امن رایان پی: این روش پیش فرض پرداخت در سایت ماست و هیچ کارمزدی پرداخت نخواهید کرد. به درگاه امن آیدی پی منتقل می‌شوید و با داشتن اطلاعات کارت بانکی خود و رمز پویا پرداخت را تکمیل می‌نمایید. سفارش به صورت اتوماتیک ثبت می‌شود و برای شما پیامک و ایمیل ارسال می‌شود.

شرایط و روش‌های ارسال

به 4 روش می توانید نحوه ارسال سفارش را انتخاب کنید:

  1. پست پیشتاز: در این روش هزینه ارسال برای مبلغ سفارش بالای 100 هزار تومان رایگان است و برای شهر تهران 2 روز کاری و برای شهرستان ها حداکثر تا 5 روز کاری طول می‌کشد. امکان دارد شرکت پست کمی دیرتر بسته را تحویل دهد اما جای نگرانی نیست. بعد از تحویل سفارش به شرکت پست ، کد رهگیری پستی برایتان پیامک می‌شود و می‌توانید در سایت پست موقعیت بسته را رصد کنید.
  2. اسنپ (مخصوص شهر تهران):  این روش ، فقط در شهر تهران فعال است و برای سایر شهر های کشور و سایر شهرستان های استان تهران فعال نیست. مبلغ مشخصی بابت ارسال با اسنپ به فاکتور شما اضافه می‌شود و پس از پرداخت ، لطفاً لوکیشن خود را در واتس اپ (09022946180) ارسال بفرمایید. در این روش حداکثر تا 24 ساعت بسته تحویل مشتری می‌گردد (سفارشات دریافت شده در تایم اداری ، همان روز ارسال می‌شود و سایر سفارشات روز بعد ارسال خواهند شد) . در صورتی که عجله دارید میتوانید تلفنی با ما در تماس باشید.
  3. تیپاکس: در این روش هزینه ارسال به عهده شماست و به اصطلاح پسکرایه می‌شود. این روش برای شهرستان هایی که از تهران دور هستند توصیه می‌شود و زمان تحویل بسته مشتری 2 روز کاری خواهد بود. اگر عجله دارید این روش را انتخاب کنید اما اگر عجله ندارید ، پست پیشتاز رایگان انتخاب مقرون بصرفه تریست.
  4. پست عادی (پرداخت درب منزل): در این روش شما مبلغ مشخصی را به عنوان پیش پرداخت می‌پردازید و مابقی مبلغ را درب منزل بعد از تحویل سفارش می‌پردازید. در این روش به علت تفاوت در سیستم ارسال شرکت پست ، زمان تحویل سفارش در تهران 4 روز کاری و در شهرستان ها حداقل 7 روز کاری زمان می‌برد. اگر عجله دارید این روش انتخاب خوبی برای شما نیست.

توضیحات تکمیلی روشهای تست و مرجوعی

کلیه محصولات موجود در سایت کالاپزشکی دارای ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی هستند و قبل از ارسال توسط کارشناسان ما کنترل می‌گردند.

کلیه محصولات ارتوپدی تن یار نیز دارای امکان مرجوعی با هماهنگی تلفنی هستند (درصورتی که استفاده نشده باشند).

درصورتی که با سایز محصول مشکل داشته باشید ، محصول خریداری شده را با پست برای ما مرجوع می‌نمایید و سایز دیگری که درخواست دارید را برای شما ارسال می‌نماییم.

با خیالی آسوده از سایت ما خرید کنید.